wydłużenie penisa

Wydłużenie penisa i zadowolenie z seksu jakiego nie znałeś!

Grubość i długość penisa może się różnić, jednak większa grup mężczyzn nie jest zadowolona z rozmiaru swojego przyrodzenia. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość dochodzi do 2,5 cm. W trybie erekcji penis ma nawet osiemnaście cm długości.

Chociaż lekarze zapewniają, że to nie wymiar a finezja jest najważniejsza, większość panów ma kompleksy. Takie problemy można usunąć naturalnymi sposobami, powiększenie penisa jest możliwe i operacja nie jest koniecznością. Po pierwsze trzeba mieć świadomość, że pod wpływem różnych czynników jego wymiar po prostu się zmienia. Penis maleje pod wpływem zimna, strachu, zmęczenia, niestety również wraz z wiekiem staje się mniejszy. Sposobów na powiększenie penisa można mnożyć.

Można wykonywać ćwiczenia, w tym celu należy udać się do seksuologa. Oczywiście ćwiczenia nie zmienią rozmiaru penisa na stałe, tak samo jak leki bądź żele. Odpowiednio dobrane treningi wykonywane regularnie mogą dać nawet dobre efekty, przy czym nie można z nimi przesadzić.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także specjalne pompki próżniowe, które produkuje się z akrylowego cylindra oraz pompki. Jej działanie polega na tym, że wokół członka tworzy się podciśnienie, dzięki czemu napływa do niego krew i wywołuje wzwód. Pompkę wykorzystuje się nie tylko do zwiększana penisa, ale również jako alternatywa dla preparatów farmakologicznych, sprzęt tego typu polecany jest osobom po urazach kręgosłupa. Z pompki można korzystać nie dłużej niż 20 minut, trzeba pamiętać również o tym, aby nie pompować jej zbyt mocno, gdyż może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych.

Na rynku są dostępne także dedykowane tabletki na powiększenie penisa oczywiście nie wszystkie będą skuteczne, pamiętajmy, aby dokładnie sprawdzić skład wybranych produktów i nie dawać wiary reklamom, które obiecują spektakularne efekty, które można uzyskać na przykład w ciągu kilku dni. Tabletki na powiększenie członka powinny posiadać w swoim składzie naturalnego pochodzenia składniki, najlepiej sięgać po środki ze sprawdzonych źródeł, aby nie zrobić sobie krzywdy. Tego rodzaju preparaty nie tylko mają wpływ na zwiększenie rozmiaru członka, ale zwiększają również popęd seksualny, dzięki temu współżycie jest bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów. Chociaż dziś można znaleźć moc wszelkiego typu środków, które teoretycznie mają wpływać na męskość, tak naprawdę warto wiedzieć, że na stałe powiększenie penisa jest możliwe jedynie poprzez zabiegi chirurgiczne.

Operacja powiększenia penisa jest zalecana tylko w uzasadnionych przypadkach, gdyż wiąże się z dużym ryzykiem, w niektórych przypadkach może dojść do nieodwracalnego uszkodzenia funkcji prącia . mężczyzna może stracić zdolność do uzyskiwania wzwodu i erekcji. Naturalne sposoby na zwiększenie penisa są bezpieczne, zabiegi wiążą się z dużym ryzykiem, w związku z tym nie należy się na nie decydować. Trzeba mieć na uwadze, że rozmiar penisa nie jest najważniejszy, a kompleksy zawsze mają podłoże psychiczne.

Czy wydłużenie penisa jest bezpieczne?

Długość penisa u mężczyzn , którzy zamieszkują kraje europejskie wynosi od 8 do 12 cm w spoczynku, nie jest to wymiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże duża grupa mężczyzn ma z tego powodu kompleksy. Ze względu na to, na rynku operuje się wiele wszelkiego typu tabletek, żeli i urządzeń, które rzekomo mają pomóc w osiągnięciu zadowalających rezultatów. Niektórzy cenią również specjalne ćwiczenia na zwiększenie wymiarów członka. Jaka jest skuteczność takich działań? Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań samodzielnie, gdyż można wyrządzić sobie krzywdę. Trzeba skorzystać pomocy lekarza, który zaproponuje nam najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Trzeba wiedzieć, że kompleksy związane z rozmiarem członka mają podłoże w psychice i w zasadzie od tego warto zacząć. Długość czy obwód penisa nie gwarantuje udanego życia seksualnego, co potwierdza duża grupa kobiet i lekarze. Mężczyzna z dużym penisem nie jest w stanie zadowolić swojej partnerki, jeśli jest nieczuły i brakuje mu fantazji.

Trzeba pamiętać, że stałe powiększenie penisa jest możliwe jedynie poprzez operację chirurgiczną, a tego rodzaju zabieg niestety związany jest z dużym ryzykiem. Operacyjne powiększenie członka polega na podcięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, dzięki temu penis się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny związany jest z ryzykiem nie tylko zakażenia, ale ponadto nieodwracalnego uszkodzenia funkcji erekcji, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto zatem ryzykować? Lepiej zdecydować się na preparaty farmakologiczne, które nie przynoszą wprawdzie trwałych rezultatów, ale nie są zagrożone tak dużym ryzykiem, a dzięki nim tak samo można zrobić odpowiednie wrażenie na partnerce i odbudować samoakceptację.

Wielu mężczyzn zadaje pytanie jak powiększyć penisa, rozwiązaniem w takim przypadku może okazać się pompka próżniowa. To urządzenie zalecane również jest przez lekarzy. Stosuje je wiele osób po urazach kręgosłupa, aby móc osiągnąć erekcję, chociaż można korzystać takie urządzenie również do celów zwiększenia rozmiaru członka. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba nie zapominać, aby zbyt mocno nie pompować, gdyż może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych członka. Próba powiększania członka samodzielnie bez konsultacji z lekarzem nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż może mieć to nieodwracalne skutki, może dojść nawet do trwałego uszkodzenia narządu.

Przed podjęciem decyzji na rzecz powiększenia członka, najlepiej dobrze przemyśleć sprawę i dotrzeć do faktycznych przyczyn braku akceptacji swojego ciała. Być może zwiększenie wielkości członka może okazać niepotrzebne. W większości przypadków najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie partnerki, która zapewni nas, o akceptacji i że nas kocha. Tak czy inaczej, nie można dać się zwariować, należy również wybierać preparaty ze sprawdzonych źródeł i nie próbować zwiększać przyrodzenia bez wsparcia lekarskiego.

Dodaj komentarz